REZULTATI I. TURNIRA EKIPA III. HOL, SJEVER, ŽENE održanog u Varaždinu, 17.12.2011.

1. Barok – Varaždin - 0:2 (17:25, 13:25)
2. Toplice – Čakovec I - 2:1 (25:20, 14:25, 25:21)
3. Štrigova – Čakovec II - 2:0 (25:23, 30:28)
4. Kaštel II – Kaštel III - 2:0 (25:17, 25:21)
5. Barok – Čakovec I - 2:1 (25:21, 24:26, 25:23)
6. Toplice – Varaždin II - 2:0 (25:17, 25:18)
7. Štrigova – Kaštel III - 2:0 (25:20, 25:20)
8. Čakovec II – Kaštel II - 0:2 (18:25, 23:25)

Evo nekoliko slikica u nasem picasa foto albumu

Drugi turnir održat će se u Čakovcu 14-15.01.2012.

RASPORED I. TURNIRA EKIPA III. HOL, SJEVER, ŽENE

Napravljen je prijedlog rasporeda natjecanja za drugi dio međužupanijske odbojkaške lige za seniorke (raspored.pdf)

Dana 17.12.2011 bit će u Varaždinu prvi turnir svih ekipa III. HOL, sjever za žene. Raspored je u sljedeči:

8. Čakovec II – Kaštel II – igralište br. 2, 14,30 sati

Planirano vrijeme za jednu utakmicu je 1,5 sati. U slučaju trajanja utakmice manje od planiranog vremena iduću utakmicu na tom terenu će početi drugi par i prije vremena planiranog za njihovu utakmicu.

Sistem odigravanja utakmica dogovorit će učesnici prije početka turnira. Postoje opcije da se igra na tri dobivena seta ili da se igra na dva dobivena seta, ali se kod rezultata 2:0 igra i treći set koji se ne boduje, ali se daje šansa igranja širem broju igračica. Rezultati sa turnira se ne boduju u rezultat redovne lige. Za turnirsko takmičenje vodi se posebni bilten.

Ekipe snose troškove suđenja na način da pri dolasku na turnir predstavniku Udruge odbojkaških sudaca Županije varaždinske uplate iznos od 100,00 kuna.