(u zagradama broj dobijenih:izgubljenih utakmica i setova)
5. KOP Čakovec II - 19 (6:8 / 24:29)
6. Toplice - 16 (5:9 / 21:28)
7. Kaštel III - 5 (2:12 / 11:38)
8. Varaždin Volley II - 4 (1:13 / 7:40)

Odigrano je zadnje kolo III lige. KOP I je u subotu kao domačin glatko izgubio sa 0:3 od Štrigove odigravši blijedu utakmicu u kojoj im ništa nije polazilo za rukom, od početnog udarca, igre u polju i napada. Taj poraz nije utjecao na konačan plasman osvojeno je vrlo dobro treće mjesto no ostaje činjenica da djevojke mogu odigrati puno bolje nego u subotnjoj utakmici.

KOP II pak je u utorak sa pobjedom od 3:0 protiv Kaštela III završio natjecanje u ligi. Djevojke su solidno odigrale taj susret u kojem su sve prisutne dobile priliku zaigrati, što su one i dobro iskoristile.

Ove subote 17.03.2012 planirani su revijalni susreti naše tri ekipe u ETŠ nakon kojih je predviđeno druženje sa skromnom zakuskom.

Treči turnir klubova III lige je u subotu 24.03.2012 u Varaždinu.

14 kolo (10-11.03.2012):
53. Varaždin Volley II – Kaštel II - 1:3 (25:20,11:25,16:25,9:25)
54. Čakovec II – Kaštel III - 3:0 (25:15,25:19,27:25)
55. Čakovec I – Štrigova - 0:3 (12:25,18:25,22:25)
56. Barok – Toplice - 3:0 (25:19,25:23,25:21)

13 kolo (03-04.03.2012):
49. Toplice – Varaždin Volley II - 3:0 (25:14,25:14,25:22)
50. Štrigova – Barok - 0:3 (15:25,18:25,17:25)
51. Kaštel III – Čakovec I - 0:3 (20:25,22:25,17:25)
52. Kaštel II – Čakovec II - 3:1 (25:20,25:17,12:25,25:20)

U dvanaestom kolu naše ekipe postigle su polovičan uspjeh.

KOP I je odigrao ispod očekivanja i uvjerljivo izgubio od ojačanog Kaštela II. Iako se u toj utakmici očekivala ravnopravna borba to se nije dogodilo jer su naše igračice previše griješile. Unatoč tom porazu dva kola prije kraja osigurale su vrlo dobro treće mjesto.

KOP II gostovao je kod Varaždina II i prema očekivanju vrlo dobrom igrom došlao do novih bodova. varaždinke nisu niti u jednom setu ozbiljnije zaprijetiti našim igračicama.

12 kolo (25-26.02.2012):
45. Varaždin Volley II – Čakovec II - 0:3 (20:25,21:25,14:25)
46. Čakovec I – Kaštel II - 0:3 (14:25,16:25,14:25)
47. Barok – Kaštrel III - 3:0 (25:11,25:15,25:19)
48. Štrigova – Toplice - 0:3 (16:25,22:25,23:25)

Ove subote odigran je međusobni derbi. Kao što smo najavili bila je to borbena i zanimljiva utakmica sa dosta lijepih poteza na obje strane no KOP I je na kraju slavio sa 3:1.

U subotu 25. 2. u 14.30 sati na domaćem parketu KOP I dočekuje drugo plasirani Kaštel II, ukoliko naše djevojke odigraju hrabro i maksimalno angažirano mogu se nadati pobjedi.

KOP II pak gostuje u Varaždinu kod Varaždina II, ako naše odigraju na subotnjem nivou pobjeda ne bi trebala doći u pitanje.

KOP I bolji od II - Rajko Kolarek za medjimurje.hr

11 kolo (18-19.02.2012):
41. Štrigova – Varaždin Volley II - 3:0 (25:15,25:16,25:18)
42. Toplice – Kaštel III - 3:1 (23:25,25:21,25:23,25:22)
43. Čakovec II – Čakovec I - 1:3 (26:24,19:25,20:25,23:25)
44. Kaštel II – Barok - 3:0 (25:21,25:19,25:23)

U desetom kolu su odigrane samo dvije utakmice III. HOL za odbojkašice.

Nakon sto su naše ekipe u desetom kolu postigle polovičan uspjeh, KOP I je ostvario, doduše teže od očekivanoga, pobjedu od 3:0 protiv Varaždina II. KOP II je opet prema očekivanju izgubio od prvoplasiranog Baroka, dobro su naše parirale u drugom setu.

Ove subote 18. 02. u dvorani ETŠ u 16.30 sati igra se međusobni derbi, očekuje se borbena i uzbudljiva utakmica naših ekipa.

10 kolo (11-12.02.2012):
37. Varaždin Volley II. – Čakovec I. - 0:3 (24:26,13:25,18:25)
38. Barok – Čakovec II. - 3:0 (25:16,25:20,25:10)
39. Kaštel II. – Toplice - 3:1 (25:15,20:25,25:16,25:5)
40. Štrigova – Kaštel III. - 3:1 (25:19,17:25,25:16,25:15)

U devetom kolu naše odbojkašice nisu bile uspješne.

Djevojke KOP-a I susrele su se na domaćem parketu sa vodećim Barokom. Naše su odigrale ispod svojih mogućnosti, odigrale su u grču pa nisu pokazale sve što znaju i mogu. To se najbolje vidjelo u drugom setu kad je u završnici seta zakazala serva, inače jako oružje našeg sastava. Promašene su tri serve uzastopno što je gošćama omogućilo osvajanje seta, a u konačnici i pobjedu od 3:0.

Druga ekipa pak je igrala u gostima protiv V. Toplica. Nažalost, na put nisu krenule u kompletnom sastavu pa je to jedan od glavnih razloga za poraz od 3:0. Prva dva seta lako su otišla na stranu domačina, dok se u trećem setu razvila ravnopravna igra i sa malo sreće i taj set ja otišao na stranu domaćina sa tijesnih 26:24.

Ove subote 11.02.2012 obje naše ekipe gostuju u Varaždinu, prvo KOP II sa početkom u 11.00 sati u dvorani Gimnazije igra protiv dosad neporažene ekipe OK Barok pa je teško očekivati pobjedu, dok KOP I u 17.00 u Areni u maloj dvorani igra sa posljednje plasiranim OK Varaždinom II, pobjeda naših ne bi trebala doći u pitanje već bi sve naše djevojke trebale dobiti priliku da zaigraju u tom susretu.

Pobjede vodećeg dvojca - Rajko Kolarek za medjimurje.hr

9 kolo (04-05.02.2012):
33. Kaštel III – Varaždin Volley II - 3:0 (25:19,25:16,25:16)
34. Kaštel II – Štrigova - 3:0 (25:11,25:21,25:20)
35. Toplice – Čakovec II - 3:0 (25:16,25:12,26:24)
36. Čakovec I – Barok - 0:3 (16:25,21:25,14:25)

Ovaj vikend 29/30.01.2012. započinje drugi dio prvenstva (8 kolo) u međužupalijskoj ligi, gdje nastupaju naše dvije ekipe. Prvu utakmicu igra KOP Čakovec I, protiv V. Toplica u dvorani ETŠ u nedjelju sa početkom u 13.30, nakon te utakmice u 15.00 igra KOP II protiv OK Štrigove. Vjerujemo da će naše djevojke biti uspješne u drugom dijelu takmičenja kao i u prvom, sa željom da u drugom dijelu budu i ispješnije. Djevojke puno uspjeha.