7. Toplice - 0 (0:1 / 1:3 - utakmica manje)

06. Varaždin Volley II – Štrigova - 3:1 (21:25,25:11,25:17,25:23)
08. Vinica – Kaštel II - 0:3 (10:25,17:25,10:25)
09. Čakovec II – Ivanec - 3:0 (25:17,25:23,25:20)
10. Čakovec I – Cestica - 3:0 (25:12,25:15,25:10)

KOP Čakovec II: Horvat, Turopoljac, Remenar, Poljaković, Trstenjak, Furdi, Marciuš, P. Novak, Sinanović, Benko. Trener: Rajko Kolarek
Derbi susret 2. kola zasluženo je pripao domaćim odbojkašicama. Odličnom igrom Kopovke su uvjerljivo dobile startni set. U drugom su gošće iz Ivanca opasno prijetile i u završnicu se ušlo poravnato(23:23). kod odlučujućih poena domaće koncentriranije i na semaforu je već 2:0. U trećem vodstvo domaćih od 5-6 razlike i na kraju zasluženo slavlje. U domaćim redovima najbolje su odigrale Eva Trstenjak i Karla Remenar, uz odličnu potporu i ostalih igračica.

KOP Čakovec I: Ciglar, Štefić, Baksa, Šalamon, Apostolovski, Ivanuša, Zadravec, A. Kraljić, K. Novak, Petak, Hajdinjak. Trener: Ivan Vabec
Otvaranje sezone za domaće odbojkašice bilo je kao iz snova. Iako su Cestičanke pokazale veliku borbenost i do sredine prva 2 seta držale manji bodovni zaostatak preostali dio susreta bio je u znaku razigranih Kopovki. Sva 3 seta dobijena su uvjerljivim rezultatom za konačnih i zasluženih 3:0. Priliku da zaigraju dobile su sve igračice iz zapisnika, a odlično su svoje role odigrale Mirna Baksa i Vanna Apostolovski.

Kaštel II: Vnuk, Varga, Beč, Kuhanec, L. Košak, Lo. Košak, Kamenić, Sabol, Mađarić, Rešetar, Florjanić. Trener: Marko Obadić
Brza, sigurna i uvjerljiva pobjeda pribislavečkih odbojkašica na gostovanju u Vinici. U prvom setu trener Obadić igrao je s udarnom postavom, a u naredna dva dao je veliku minutažu svojim mlađim odbojkašicama, koje su ukazano povjerenje vrlo dobro iskoristile.

Štrigova: Pufek, Posedi, Golenko, Stanković, Gložinić, Horvat, Krumpić, Heric. Trener: Siniša Stanković
Djevojke iz Štrigove odlično su ušle u susret i prvi set zasluženo dobile. U iduća 2 seta pad u igri gošći, domaće su se potpuno razigrale i oba seta uvjerljivo dobile. Vrlo izjednačeno igralo se u četvrtom setu, ali su u egal završnici prisebnije bile Varaždinke i na kraju zasluženo slavile.

U 2. kolu pauzirale su Toplice.

2 KOLO nase djevojke odradile jako dobro, rezultatom 6:0... a evo i kako je to izgledalo sa nekoliko slicica u nasem Picasa foto albumu...

PAROVI 3. KOLA
11. Cestica – slobodna
12. Kaštel II – Čakovec II - četvrtak 25.10. u 18,30, dvorana NK Polet
13. Ivanec – Čakovec I- subota 27.10. u 18,30, dvorana OŠ
14. Štrigova – Vinica - subota 27.10. u 17,00, dvorana OŠ
15. Varaždin Volley II – Toplice - Subota 27.10, u 11,00 sati, dvorana na Dravi

09.10.2012 je odigrana prva utakmica naše lige u sezoni 2012./13. Ostale utakmice odigrane su za vikend 13.10.2012. Nakon prvog kola Čakovec II na vrhu tablice, a Čakovec I pauzirao pa je ostao na začelju.

Slavile sve međimurske ekipe - Rajko Kolarek za medjimurje.hr...