6. Toplice - 7 (2:3 / 10:10 - utakmica manje)
7. Ivanec - 3 (1:4 / 5:12 - utakmica manje)
8. Cestica - 3 (1:4 / 5:13 - utakmica manje)
9. Vinica - 0 (0:5 / 0:15 - utakmica manje)

26. Čakovec II – Varaždin Volley II - 2:3 (25:23,20:25,15:25,25:23,8:15)
28. Čakovec I – Toplice - 3:1 (25:18,23:25,26:24,25:18)
29. Cestica – Štrigova - 1:3 (18:25,25:22,6:25,7:25)
30. Ivanec – Kaštel II - 1:3 (5:25,7:25,27:25,12:25)

Kop Čakovec I: Ciglar, Baksa, Šalamon, Apostolovski, I. Novak, A.Kraljić, Hajdinjak, K. Novak, Petak. Trener: Ivan Vabec
U vrlo zanimljivom susretu 6. kola Kopovke su došle do novih bodova i time zadržale nepobjedivost u dosadašnjem dijelu natjecanja. Gošće iz Varaždinskih Toplica pružile su sjajnu partiju, pa su domaće do novih bodova došle vrlo teško. Prvi set dobile su Čakovčanke, a gošće izvukle drugi na razliku. U trećem su Topličanke imale u završnici 21:24 i 3 set lopte, ali su se domaće izvukle i set dobile na razliku. U četvrtom setu domaće konkretnije i na koncu su se zasluženo radovale. U domaćim redovima najbolje Sara Petak i Anđelina Kraljić. Ostale vrlo dobre.

Štrigova: Pufek, Stanković, Golenko, Krumpić, Posedi, Kovačić, Heric, Horvat. Trener: Siniša Stanković
Očekivana pobjeda Štrigovčanki na gostovanju u Cestici. U prva dva seta domaće su odlično parirale, a gošće su ubacile u višu brzinu u naredna 2 seta, koja su dobile na autoritativan način i time zadržale visok plasman na ligaškoj ljestvici.

Kaštel II: Beč, Vnuk, Košak, Rešetar, Kuhanec, Varga, Mađarić, Kamenić, Fučec, Sabol. Trener: Marko Obadić
Rutinska pobjeda Kaštelanki na gostovanju u Ivancu. U prva dva seta igrala je startna postava i to se u konačnici odrazilo na rezultatu. Domaće su iskoristile slabiju postavu gošći u drugom setu i smanjile rezultat, ali su se Kaštelanke uozbiljile u četvrtom i došle do novih bodova.

KOP Čakovec II: Horvat, Turopoljac, L. Kraljić, Poljaković, Trstenjak, Benko, P. Novak, Sinanović, Marciuš. Trener: Rajko Kolarek
I drugu utakmicu za redom domaće su igrale u 5 setova. KOP-ovke su na razliku dobile prvi set, ali su u naredna dva bolje bile Varaždinke. Domaće su nakon vodstva gošći servisima Poljaković iščupale četvrti set, ali su u petom Varaždinke bile bolje i zasluženo slavile. Gošćama 2, domaćima 1 bod. U redovima pobjednica istakla se Đolonga, a kod domaćih Tara Turopoljac.