2 A LIGA-CENTAR(Ž)

KAŠTEL - AZENA II - 3:2 (21:25, 26:24, 25:20, 23:25, 15:12)

Kaštel: Knezić, Ivačić, Toplek, Železnjak, Vincek, Herman, Obadić, Breban, Prprović, Novak, Vnuk, Sabol. Trener: Marko Obadić

Važna pobjeda Kaštelanki na startu prvenstva. Gošće su bolje otvorile susret, domaće bolje u naredna 2 seta. Četvrti na razliku osvajaju Velikogoričanke, pa se pitanje pobjednika rješavalo u petom. Tu su prisebnije bile domaće odbojkašice i na koncu zasluženo slavile. U ujednačenom domaćem sastavu istakla se Petra Prprović.

V. GORICA - ČAKOVEC 3:0 (25:8, 25:12, 25:6)

Čakovec: Baksa, A. Novak, Horvat, Apostolovski, Ciglar, Kraljić, Marciuš, Petek. Trener: Ivan Vabec

Odbojkaško „krštenje“ mlade čakovčanke imale su u Velikoj Gorici protiv istoimenog domaćeg sastava. Domaće su sve riješile u 3 seta, a Čakovčanke su prvim nastupom u višem rangu natjecanja skupile toliko potrebno ligaško iskustvo.

U 2.kolu u ETŠ, nedjelja, 20.10.2013. u 15:45 h odbojkašice Čakovca ugošćuju pribislavečki Kaštel.

MEĐUŽUPANIJSKA ODBOJKAŠKA LIGA-SJEVER

ŠTRIGOVA - IVANEC 3:1 (19:25, 25:22, 25:14, 25:19)

Štrigova: Stanković, Pufek, Posedi, Kolenko, Krumpić, Heric, Horvat, Novak, Muršić. Trener: Jurica Novak

Startna pobjeda Štrigovčanki na domaćem parketu u susretu s neugodnim Ivancem. Gošće su bolje otvorile susret, ali su potom domaće preko Ane Stanković u napadu, te Paule Pufek na servisu dobile naredna 3 seta i vrijedne bodove.

VARAŽDIN II - ČAKOVEC II - 3:1 (25:12, 25:11, 19:25, 24:26)

Čakovec II: Horvat, A. Novak, Poljaković, Zadravec, Benko, I.Novak, K. Novak. Trener: Rajko Kolarek

U derbiju kola zasluženo su slavile domaće odbojkašice, koje su lako dobile prva 2 seta. U trećem su se Čakovčanke razigrale i smanjile rezultat, a u odlučujućem četvrtom stigle visoku prednost Varaždinki, ali su set spretno i sretno izvukle domaće odbojkašice.

Ostali rezultati 1. kola: Toplice-Varaždin III 3:0, Cestica-Vinica 3:0.

6. Čakovec II - Štrigova, nedjelja 20.10. u 17,00 sati, dvorana ETŠ
7. Varaždin Volley III - Varaždin Volley II, nedjelja 20.10. u 15,00, dvorana na Dravi
8. Cestica - Toplice, subota 19.10. u 13,00 sati u dvorani OŠ Cestica

LIGA MLAĐIH KADETKINJA

Odbojkaški klub Čakovec bio je domaćin 1. turnira prvenstva Međimurja za mlađe kadetkinje, koji je u nedjelju 13.10.2013. održan u dvorani Ekonomske i trgovačke škole u Čakovcu. Na turniru su sudjelovali domaćin Čakovec, te Pribislavec i Nedelišće.

Rezultati:
Čakovec - Nedelišće 0:3 (12:21, 11:21, 18:21),
Nedelišće - Pribislavec 1:2 (20:22, 13:21, 21:18),
Pribislavec - Čakovec 2:1 (21:18, 21:11, 21:23).

Nakon 1.turnira vodi Pribislavec s 4 boda, ispred Nedelišća s istim brojem osvojenih bodova, te Čakovca s jednim bodom.

Raspored igranja prve ekipe u drugoj ligi (pdf)

Raspored igranja druge ekipe u trecoj ligi (pdf)