2 A LIGA-CENTAR(Ž) - POBJEDA KAŠTELANKI, POVIJESNI SET ČAKOVČANKI!

VRBOVEC - ČAKOVEC 3:1 (25:9, 23:25, 25:11, 25:11)
KAŠTEL - DARUVAR 3:0 (25:6, 25:12, 25:19)
Varaždin - Azena 3:0
V. Gorica - Bjelovar 3:0.

Čakovec: Kraljić, Baksa, Šalamon, Hajdinjak, Remenar, Štefić, Petak, Apostolovski, Trstenjak, Turopoljac. Trener: Ivan Vabec
Mlade odbojkašice Čakovca osvojile su prvi set u prvoj godini igranja u višem odbojkaškom razredu. Iskusne Vrbovčanke lako su došle do startnog seta, ali u nastavku susreta Čakovčanke su se razigrale. Velikom borbenošću svih igračica preokrenule su prednost domaćih od 10:4 i 21:19, te na koncu zasluženo dobile drugi set. U trećem, te četvrtom setu dobro su se držale do desetog poena, ali su domaće na kraju dobile oba seta i očekivane bodove. U redovima Čakovčanki najbolja Sara Petak.

8. ČAKOVEC 3 0 3 1:9 0

Prvenstvo se nastavlja 9. /10. studenog. Čakovčanke na svom parketu dočekuju susjedni Varaždin (10.11.2013 u 16 sati u dvorani ETŠ), a Kaštelanke odlaze u goste vodećoj Velikoj Gorici.

Raspored igranja prve ekipe u drugoj ligi (pdf)

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA-SJEVER - POBJEDA ŠTRIGOVE, PORAZ ČAKOVČANKI

Tablica s bodovima nakon odigranih 3 kola
(u zagradama broj dobijenih:izgubljenih utakmica i setova)

Rezultati 3. kola
9. Toplice – Vinica - 3:0 (25:8,25:14,25:13)
10. Varaždin Volley II – Cestica - 3:0 (25:7,28:26,25:21)
11. Štrigova – Varaždin Volley III - 3:0 (25:14,25:9,25:12)
12. Ivanec – Čakovec II - 3:0 (25:13,25:13,25:18)

Čakovec: Horvat, K. Novak, I. Novak, Poljaković, Zadravec, S. Novak, Benko, Trstenjak. Trener: Rajko Kolarek

Ni u trećem uzastopnom nastupu Čakovčanke nisu igrale dobro, što im je donijelo novi neuspjeh. U sva 3 seta domaće su bile dominantne, a Čakovčanke su proigrale tek u završnici 3.seta, kada su domaće imale nedostižnih 18:6. Ipak, bilo je to premalo za barem počasni set.

Raspored igranja utakmica 4. kola - 09./10. studenoga 2013.