2 A LIGA-CENTAR(Ž) - PORAZ ČAKOVČANKI, BOD KAŠTELANKAMA!

Tablica s bodovima nakon odigranih 4 kola
(u zagradama broj odigranih/dobijenih:izgubljenih utakmica/dobijenih:izgubljenih setova)

Rezultati 4.kola:
ČAKOVEC - VARAŽDIN 0:3 (18:25, 17:25, 13:25)
V. GORICA - KAŠTEL 3:2 (20:25, 25:21, 25:14, 20:25, 15:12)
Bjelovar - Azena 3:0
Daruvar - Vrbovec - odgođeno

Čakovec: Ciglar, Kraljić, Baksa, Šalamon, I.Novak, Petak, Apostolovski, Marciuš, A.Novak, S.Novak, Hajdinjak. Trener: Ivan Vabec

Poraz čakovečkih odbojkašica na domaćem parketu protiv boljih Varaždinki. U startna 2 seta mlade Čakovčanke sjajno su parirale igrački znatno iskusnijim Varaždinkama i držale manji bodovni zaostatak do drugog tehničkog odmora. Tek nakon toga prevladala je kvaliteta Varaždinki i manje igračko iskustvo Čakovčanki, te su gošće zasluženo dobile oba seta. U trećem su domaće parirale do 7:9, a potom su gošće ostvarile nedostižnu prednost i lako privele set kraju. U borbenom domaćem sastavu najbolja Sara Petak.

U 5. Kolu Kaštelanke na domaćem parketu (OŠ Belica, subota, 16.11.2013. u 19 h) ugošćuju Bjelovar, a Čakovčanke putuju u Veliku Goricu, domaćoj Azeni.

Raspored igranja prve ekipe u drugoj ligi (pdf)

III HRVATSKA LIGA - SJEVER - POBJEDE ŠTRIGOVE I ČAKOVCA!

Rezultati 4. kola
13. Vinica – Čakovec II - 0:3 (16:25,20:25,19:25)
14. Varaždin Volley III – Ivanec - 0:3 (8:25,19:25,22:25)
15. Cestica – Štrigova - 0:3 (13:25,16:25,21:25)
16. Toplice – Varaždin Volley II - 0:3 (13:25,18:25,19:25)

Čakovec II: K. Novak, Šalamon, I. Novak, Horvat, Zadravec, Benko, Poljaković, A. Novak, S. Novak. Trener: Rajko Kolarek

Nakon 3 startna poraza Čakovčanke su se osladile i prvom pobjedom. Na gostovanju u Vinici sve su riješile u 3 seta. Najbolje su odigrale u prvom, koji su uvjerljivo dobile. U naredna 2 seta nešto jači otpor domaćih, ali su gošće bile vrlo koncentrirane, dobile oba seta i radovale se prvim bodovima. U redovima pobjednica solidnu minutažu dobile su sve igračice iz zapisnika i sve su ukazano povjerenje opravdale.

Raspored igranja utakmica 5. kola - 16./17. studenoga 2013.
17. Varaždin Volley II - Vinica, subota 16. studenoga u 11,00 sati u dvorani na Dravi