2A LIGA - CENTAR (Ž) - PORAZ KAŠTELANKI, ČAKOVČANKE PAUZIRALE!

Tablica s bodovima nakon odigranih 7 kola
(u zagradama broj odigranih/dobijenih:izgubljenih utakmica/dobijenih:izgubljenih setova)

Azena – Velika Gorica 1:3.

U 8. Kolu Čakovčanke na parketu dvorane ETŠ-a ugošćuju vodeću Veliku Goricu, a Kaštelanke putuju u goste Azeni.

Raspored igranja prve ekipe u drugoj ligi (pdf)

III HRVATSKA LIGA - SJEVER (Ž) - NAŠE UVJERLJIVE!

Rezultati 7. kola
25. Štrigova – Vinica - 3:0 (25:11,25:14,25:19)
26. Ivanec – Varaždin II - 0:3 (22:25,20:25,21:25)
27. Čakovec II – Toplice - 3:0 (25:14,25:17,28:26)
28. Varaždin Volley III – Cestica - 1:3 (18:25,25:20,24:26,23:25)

Čakovec II: Bulović, Benko, I. Novak, Horvat, Zadravec, L. Remenar, K. Novak, A. Novak, S. Novak, Poljaković. Trener: Rajko Kolarek

Derbi kola zasluženo je pripao domaćim odbojkašicama, koje su najboljim jesenskim izdanjem došle do četvrte uzastopne pobjede. Krenule su gošće s 0:4, ali su potom domaće servisima Lucije Zadravec okrenule na 9:4. U nastavku seta domaće su se potpuno razigrale, stekle nedostižnu prednost, pa su priliku u završnici dobile (i odlično iskoristile) najmlađe-trinaestogodišnje Iva Bulović i Karla Remenar. I u slijedećem setu domaće vrlo dobre, što je u konačnici rezultiralo dobitkom istog. Imale su Čakovčanke velikih 18:12 u trećem, ali su potom posustale i gošće su u završnici imale dvije set lopte. Domaće obje spašavaju, a potom 2 puta uzastopno poentiraju za četvrto uzastopno slavlje. U ujednačenom domaćem sastavu (igrale sve igračice) odličan nastup Klare Novak.

Raspored igranja utakmica 8. kola - 18./19. Siječnja 2014.