5. Toplice - 13 (4:4 / 16:14 - utakmica manje)

47. Čakovec II – Cestica - 2:3 (26:24,25:23,21:25,13:25,16:18)
48. Vinica – Ivanec - 0:3 (15:25,22:25,14:25)
49. Varaždin Volley II – Kaštel II - 1:3 (25:23,12:25,9:25,23:25)
50. Štrigova – Toplice - ODGOĐENO - nedjelja 27.01.2013. u 17,00 sati u OŠ Štrigova

Kaštel II: Beč, Breban, Vnuk, Kamenić, Košak, Varga, Florjanić, Železnjak, Fučec. Trener: Marko Obadić
U odličnoj odbojkaškoj utakmici važni bodovi Pribislavčanki na teškom gostovanju u Varaždinu. Mlade Varaždinke bolje su krenule i na razliku dobile startni set. U naredna dva potpuna dominacija Kaštelanki, a u četvrtom repriza prvog, ali su u završnici pribranije bile gošće i otišle kući pjevajući.

KOP Čakovec II: Horvat, L. Kraljić, Remenar, Poljaković, Trstenjak, Benko, Marciuš, Zadravec, K. Novak. Trener: Rajko Kolarek
U zasigurno najlošijoj utakmici u ovom prvenstvu domaće su odbojkašice doživjele neočekivani poraz u srazu s Cesticom. Prva dva seta dobile su domaće na razliku za kapitalnih 2:0. U naredna dva odigrale su ispod svake kritike i borbene gošće uzele su ponuđeno. U trileru 5. seta imale su domaće 8:6 pri promjeni strana, ali su gošće nakon puno obrata bile čvršće kod ključnih poena i na koncu zasluženo slavile. Gošćama 2, domaćima 1 bod.