3.kolo kupa Međimurja:
CENTROMETAL II - KOP ČAKOVEC 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)
Centrometal II: J. Kirić, Z. Kirić, S. Horvat, Treska, Ml. David, M. David, V. David, Marciuš
KOP Čakovec: I. Vabec, M. Vabec, Petek, Mihoci, Kolarek, M. Horvat, Filo, Novosel, Grošević

Pobjedom u 3 seta nad odbojkašima Centrometala II odbojkaši KOP-a Čakovec plasirali su se u polufinale kupa, što je ujedno i najbolji rezultat kluba u tom natjecanju.

U prvom setu bilo je vrlo neizvjesno. U završnici seta domaći su imali 23:22, ali su gosti s tri uzastopna poena dobili set. U drugom poravnato do sredine, a potom KOP-ovci bježe na nedohvatljivu prednost i na semaforu je već 0:2. U trećem su domaći posustali, gosti zadržali razinu igre iz prethodnog seta i sve je brzo bilo riješeno.

U domaćim redovima najbolji Josip Treska i Marko David, a kod KOP-ovaca Ivan Vabec, Alen Grošević, te rutiner Radovan Petek.

...POLUFINALA OVE SUBOTE 12.01.2012, FINALE 19. SIJEČNJA!

Ovog vikenda igraju se svi polufinalni susreti odbojkaškog kupa Međimurja.

U polufinalu muškaraca igraju prvoligaš Centrometal i Nedelišće, te KOP Čakovec i Totovec, a kod žena KOP Čakovec dočekuje Kaštel II, dok Štrigova gostuje kod Kaštela I.

Pobjednici polufinalnih susreta u obje konkurencije izboriti će finale, dok će poraženi u borbu za 3. mjesto.

Završnica kupa održati će se u subotu, 19. siječnja, u dvorani Atona u Nedelišću, a organizatori su Centrometal i Nedelišće. Utakmice za 3. mjesto igrati će se u 16 sati, a finala u 18.

subota 19.01.2013. u 18:00 (NGC Aton)

Završnica će se odlukom Izvršnog odbora OSMŽ odigrati u Nedelišću u dvorani NGC Aton u subotu 19.01.2013. Zajednički domaćin bit će OK Nedelišće i OKM Centrometal.

Savez će osigurati pehare za prve tri ekipe u obje konkurencije. Domaćini će podmiriti trošak dvorane. Preostalih šest ekipa podmirit će troškove suđenja. Sa sudačkom udrugom dogovoreno je da ti troškovi budu nešto manji nego inače. Istovremeno se igraju dva susreta. Prvo susreti za treće mjesto, a zatim finalni susreti...