Pobjeda i poraz naših djevojaka

Porazom i pobjedom startale su naše odbojkašice na otvorenju drugoligaške, odnosno trećeligaške sezone. U 1. kolu ovogodišnjeg natjecanja II Hrvatske lige-Centar odbojkašice Čakovca imale su težak susret u Belici s iskusnom ekipom pribislavečkog Kaštela. Odbojkašice trenera Ivana Vabeca dobro su ušle u meč i u 1. setu povele s 3:1 i dobro se držale do sredine seta. U završnici bolje Kaštelanke za startnih 1:0. U drugom su Čakovčanke zaigrale znatno bolje i na otvaranju seta imale 6 razlike (4:10). Ipak, nisu izdržale, jer su domaće sredinom seta poravnale i isti zasluženo dobile. U trećem su Kaštelanke krenule s 8:2 i pitanje pobjednika susreta već je tu bilo riješeno. Kaštel-Čakovec 3:0 (25:13, 25:19, 25:11).

Za Čakovec su nastupile: Kraljić, I. Novak, A. Novak, S. Novak, Petak, Stanković, Baksa i Apostolovski.

8. Bjelovar 1 0 1 0:3 0

U 2. kolu (ETŠ, subota, 18. 11. 15 i 30 h) odbojkašice Čakovca ugošćuju novajliju u ligi-sastav Brdsko iz Brckovljana i tu mogu do prvih bodova.

Odbojkašice Čakovca II u svom premijernom nastupu u III Hrvatskoj ligi-sjever zabilježile su domaću pobjedu nad sastavom iz Vinice rezultatom 3:1 (18:25, 25:20, 26:24, 25:14). Gošće su iskoristile tremu u igri mladih Čakovčanki i zasluženo dobile startni set. U drugom su se domaće opustile i na isti način uzvratile. Ključan je bio, pokazalo se kasnije, treći set u kojem je bilo puno rezultatskih obrata. Ipak, domaće su bile prisebnije, dobile isti, a zatim i četvrti za veliko i zasluženo slavlje.

Za Čakovec II su nastupile: Podvezanec, Vidović, Bulović, Murk, Kocijan, Šegović, Kekez, Ljubić, Mikulan, Rešetar i Pintarić(trener: Rajko Kolarek).

Centrometal-Ivanec 0:3 (13:25, 18:25, 6:25),
Kaštel II-Varaždin III 1:3 (29:27, 19:25, 11:25, 13:25),
Varaždin IV-Cestica 0:3 (6:25, 8:25, 13:25),
Ludbreg-Štrigova 0:3 (14:25, 15:25, 23:25).