U drugom kolu naše djevojke neuspješne

U utakmici 2A LIGA-CENTAR(Ž) gdje su trebale doći do pobjede domaće su odigrale debelo ispod svojih mogućnosti. U prvom setu uglavnom su vodile gošće, a domaće su u završnici stigle do minus 2 (19:21, 20:22) i oba puta promašile servis, što su odbojkašice iz Brckovljana znale naplatiti. U drugom su imale domaće 24:21 (3 set lopte), ali su neshvatljivo ispustile dobiveni set. Vratile su se Čakovčanke u igru dobitkom trećeg, ali u četvrtom ponovno stara priča i gošće se zasluženo raduju.

Za Čakovec su nastupile: Kraljić, Baksa, Stanković, Benko, I. Novak, Hajdinjak, Petak, A. Novak, Apostolovski, S. Novak. Trener: Ivan Vabec

Rezultati 2. kola:
ČAKOVEC-Brcko - 1:3 (20:25, 24:26, 25:19, 18:25)
Don Bosko-Kaštel - 3:1 (25:27, 25:16, 25:19, 25:20)

8. Bjelovar 1 0 1 0:3 0

U 3. kolu naše djevojke gostuju kod Varaždina II.

Međimurski derbi u III Hrvatskoj ligi-sjever zasluženo je pripao Centrometalu, mada su pobjedi i domaće bile vrlo blizu. Gošće su zasluženo dobile prvi i treći set, domaće uzvratile u drugom, te četvrtom. U setu odluke bilo je krajnje neizvjesno. Krenule su gošće s 1:5, a pri promjeni strana bilo je 8:7 za domaće. Centrometalovke preokreću kod 10:11, ali su potom domaće s 3 uzastopna poena stigle do 13:11. Naredna četiri poena osvajaju gošće i zasluženo se raduju. Domaćima 1, gošćama 2 boda.

Za Čakovec II su nastupile: Podvezanec, Vidović, Bulović, Modlic, Murk, Kekez, Ljubić, Mikulan, Rešetar. Trener: Rajko Kolarek

REZULTATI 2. KOLA
6. Cestica – Ludbreg - ODGOĐENO
7. Vinica – Štrigova - 2:3 / 13:25,20:25,25:19.25:20,8:15 (91:104)
8. Varaždin III – Varaždin IV - 3:1 / 25:21,17:25,25:19,25:21 (92:82)
9. Ivanec – Kaštel II - 3:0 / 25:12,25:9,25:10 (75:31)
10. Čakovec II – Centrometal - 2:3 / 13:25,25:17,9:25,25:21,13:15 (85:103)

RASPORED 3. KOLA III. MŽOLC, sjever
11. Centrometal – Vinica - Nedjelja, 26.10. u 15:00 sati u dvorani ATON u Nedelišću
12. Varaždin IV – Ivanec - Nedjelja 26. 10. u 14:00 sati u dvorani na Dravi
13. Kaštel II – Čakovec II - Subota 25.10. u 16:30 sati u dvorani OŠ Belica
14. Ludbreg – Varaždin III - Subota 25.10. u 20:00 sati u Gradskoj sportskoj dvorani Ludbreg
15. Štrigova – Cestica - Petak, 24.10. u 20:00 u dvorani OŠ Štrigova