Prva pobjeda naših djevojaka

2A LIGA-CENTAR (Ž)
Velikom borbenošću odbojkašice Čakovca stigle su do prve pobjede u ovom prvenstvu. Gošće iz Bjelovara dobile su startni set, kojem su domaće bile bliže. U drugom su domaće uzvratile i dobro krenule i u narednom (10:6). Sredinom seta Bjelovarčanke su se rezultatski odlijepile i unatoč pritisku domaćih u završnici isti i osvojile. Vratile su se domaće u igru dobitkom četvrtog, a u setu odluke bilo je svačega. Imale su domaće 10:5 i 11:7, ali su stale i dopustile gošćama potpuni priključak (12:12). Srećom, kod ključnih poena Čakovčanke su bile prisebnije, dobile set i veselju nije bilo kraja. Valja istaknuti da je prvi susret u ovoj sezoni(nakon bolesti) solidno odigrala Anabella Ciglar, a u ekipi je bila i mlada i perspektivna Iva Bulović.

Za Čakovec su nastupile: Ciglar, Baksa, Stanković, Bulović, Hajdinjak, Petak, Apostolovski, A. Novak, S. Novak. Trener: Ivan Vabec

8. ČAKOVEC 4 1 3 4:11 2

U 5. kolu (15-16.11.2014.) naše djevojke gostuju u Daruvaru.

III Hrvatska liga-sjever (Ž)

Važnu pobjedu ostvarile su mlade Čakovčanke u srazu s gošćama iz Varaždina. Domaće su sve riješile u 3 seta, a najbolji utisak ostavile su u drugom setu u kojem su potpuno dominirale. U ujednačenom domaćem sastavu istakle su se Iva Bulović I Hana Kocijan.

Za Čakovec II su nastupile: Podvezanec, Vidović, Bulović, Murk, Kocijan, Šegović, Ljubić, Mikulan, Rešetar, Pintarić. Trener: Rajko Kolarek