Porazi naših djevojaka

2A LIGA-CENTAR (Ž)
Zaslužena pobjeda igrački znatno jačih i iskusnijih pribislavečkih odbojkašica. Utakmica je rješena za 54 minute čiste igre, a domaće su najjači otpor pružile u drugom setu. Valja posebno naglasiti da su u ovom susretu veliku minutažu dobile i dobro iskoristile četrnaestogodišnjakinje (Bulović, Kocijan, Pintarić) kod Čakovca, te Budiša, Horvat i Bašić kod Kaštela, pred kojima je velika odbojkaška perspektiva.

Za Čakovec su nastupile: Ciglar, Bulović, Petak, A. Novak, S. Novak, Kocijan, Pintarić. Trener: Ivan Vabec

Rezultati 8. kola:
ČAKOVEC - KAŠTEL 0:3 (10:25, 16:25, 12:25)

8. ČAKOVEC 8 1 7 4:23 2

U 9. kolu (13-14.12.2014) nase djevojke gostuju u Brckovljanima, kod ekipe Brcko.

III Hrvatska liga-sjever (Ž)

Mada su mlade Čakovčanke pružile najbolju igru u dosadašnjem dijelu prvenstva nisu uspjele doći do domaćih bodova protiv gošći iz Varaždina. U sva 3 seta Varaždinke su uglavnom vodile, a domaće su najbolje odigrale u završnicama svih setova, a naročito u drugom kojeg su ispustile tek na razliku.

Za Čakovec II su nastupile: Podvezanec, Murk, Kocijan, Bulović, Ljubić, Mikulan Pintarić, Šegović, Rešetar, Modlic. Trener: Rajko Kolarek

REZULTATI 8. KOLA
36. Čakovec II – Varaždin II - 0:3 - 19:25,24:26,21:25 (64:75)
37. Centrometal – Cestica - 3:1 - 21:25,25:19,25:23,25:19 (96:86)
38. Vinica – Ivanec - 0:3 - 15:25,7:25,10:25 (32:75)
39. Kaštel II – Štrigova - 3:2 - 15:25,25:23,23:25,25:23,15:12 (103:108)
40. Varaždin IV – Ludbreg - 1:3 - 26:24,18:25,12:25,15:25 (71:99)

41. Štrigova - Varaždin IV, Nedjelja 13.12.2014. u 17:00 u dvorani OŠ Štrigova
42. Cestica - Kaštel II (prema dogovoru ekipa, koncem idućeg tjedna)
43. Centrometal - Varaždin III, Nedjelja 13.12.2014, u 18:00 sati u dvorani ATON u Nedelišću (zamjena domaćinstva)
44. Ludbreg - Vinica, Subota 13.12.2014. u 10,30 sati u Gradskoj sportskoj dvorani u Ludbregu
45. Ivanec – Čakovec II, Subota, 13.12.2014. u 19:30 sati u dvorani OŠ Ivanec

Evo nekoliko slicica s utakmice s Kaštelom u našem Picasa foto albumu...

Evo nekoliko slicica s treninga u našem Picasa foto albumu...