2A LIGA - CENTAR (Ž) - POVIJESNA POBJEDA ČAKOVČANKI!

Odbojkašice Čakovca ostvarile su povijesnu pobjedu u prvoj godini nastupa u višem odbojkaškom razredu , na gostovanju u Ivanić Gradu. Startni set nije dao naslutiti pozitivan ishod po gošće, jer su domaće lako dobile isti. Brzo su se Čakovčanke pribrale i velikom borbenošću uzvratile u narednom. U trećem velika neizvjesnost do same završnice, a kod ključnih poena naše su odbojkašice bile čvršće i set dobile na razliku. U četvrtom domaće koriste pogreške u igri Čakovčanki i imaju u završnici visokih 18:10. Naše odbojkašice velikom borbenošću dolaze nadomak poravnanju(20:18), ali ne i do seta. U ruletu petog domaće vode s čak 10:4, ali su Čakovčanke silnom borbenošću i velikom serijom prvo stigle do poravnanja, a zatim servisima Vanne Apostolovski okrenule set u svoju korist za prvo i veliko slavlje u ovom prvenstvu.

Konačan rezultat: IVANIĆ GRAD-ČAKOVEC 2:3 (25:13, 17:25, 23:25, 25:19, 12:15).

Za Čakovčanke su nastupile: Annabella Ciglar, Anđelina Kraljić, Mirna Baksa, Ana Stanković, Maja Horvat, Karla Remenar, Ana, Sanda, Iva i Klara Novak, Antonija Hajdinjak, Sara Petak, Marta Marciuš i Vanna Apostolovski.

TABLICA (poredak od 13. – 16. mjesta)
(u zagradama broj odigranih/dobijenih:izgubljenih utakmica/dobijenih:izgubljenih setova)
1. Glina (4 / 4:0 / 12:4) - 10
2. Mladost(DR) (4 / 1:3 / 7:9) - 5
3. I. Grad (5 / 1:4 / 5:12) - 4
4. Čakovec (1 / 1:0 / 3:2) - 2

Ekipama Gline, Mladosti(Duga Resa) i Ivanić Grada računaju se međusobno odigrani susreti iz skupine, pa svaka od njih ima za odigrati 2 susreta s našim odbojkašicama. Odbojkašice Čakovca igraju sa svakom ekipom po 2 susreta (doma i vani), jedan su uspješno odradile, a slijedi još pet.