ODIGRANA SU SVA 4 PLANIRANA TURNIRA EKIPA III. HOL, SJEVER, ŽENE

Minulog vikenda (21.04.2012), kako smo i najavili, odigrane su posljednje utakmice turnirskog natjecanja.

KOP II je u prvoj utakmici subotnjeg programa odigrao deleko ispod svojih mogućnosti i glatko izgubio od mješovite ekipe Kaštela. Osim Eve Trstenjak gotovo da i nije bilo raspoložene igračice pa su Kaštelanke lako dobile susret sa 3:0, tek u drugom setu vodila se ravnopravna borba, ali su naše igračice u završnici posustale.

U drugoj utakmici KOP I je pobijedio Štrigovu sa 3:1, naše su odigrale sigurno i dopadljivo, jedino se loš period dogodio u drugom setu, no u trećem i četvrtom opet potpuna dominacija naših i zaslužena pobjeda na kraju takmičenja.

Evo nekoliko slikica u nasem picasa foto albumu

25. Varaždin Volley II – Kaštel II - 0:3 (24:26,18:25,16:25)
26. Čakovec II – Kaštel III - 0:3 (9:25,18:25,11:25)
27. Čakovec I – Štrigova - 3:1 (25:21,21:25,25:14,25:17)
28. Toplice – Barok - 2:3 (25:23,17:25,25:22,19:25,15:17)

TABLICA s bodovima nakon odigrana svih 4 turnira
(u zagradama broj dobijenih:izgubljenih utakmica i setova)

RASPORED IV. TURNIRA EKIPA III. HOL, SJEVER, ŽENE

Posljednje utakmice u okviru turnirskog dijela natjecanja igraju se ove subote,naše ekipe igraju u dvorani ETŠ, KOP II igra u 15,00 sa KAŠTELOM III, dok KOP I sa ŠTRIGOVOM igra u 16,30 sati. Prilika je to našim curama da dobrim igrama i pobjedama završe taj dio natjecanja.

VAŽNA OBAVIJEST igračicama: sve igračice trebaju donijeti u subotu ili najkasnije u srijedu na trening gornji dio dresa i gornji dio trenirke da se otisne logotip sponzora, nakon toga vrača se oprema natrag igračicama. Budući da smo potpisali ugovor sa sponzorom Helios osiguranjem u obavezi smo otisnuti njihov logo na dresove i trenirke.

Nažalost, Ništa od zajedničkog druženja nakon svih odigranih turnira. To je uvjetovano problemom nalaženja prostora za toliko ljudi, ovisnosti o vremenskim uvjetima ako bi bilo na otvorenom i, naravno, financijama... (to je KOP Čakovec u početku spomenuo kao moguće probleme, što je bilo osuđeno od strane organizacije, nismo bili protiv samo smo realno pokušali sagledati situaciju).

Želimo svim djevojkama sretno odigravanje zadnjih utakmica turnira.

REZULTATI III. TURNIRA EKIPA III. HOL, SJEVER, ŽENE

SUBOTA 24. OŽUJKA U VARAŽDINU U DVORANI I. GIMNAZIJE

III turnir ekipa III lige održan je u Varaždinu u subotu 24.03.2012. Naše ekipe nisu ostvarile očekivani rezultat iako su pružile solidne partije.

II ekipa je u prvoj utakmici tijesno izgubila od solidnih Topličanki, bolja koncentracija u završnici setova odlučivala je o pobjedniku susreta. U drugom njihovom nastupu, sjajna igra u prvom setu i vodstvo protiv Baroka od 1:0, u naredna dva seta Barok za nijansu bolji i pobjeda Baroka od 2:1.

I ekipa je u prvom susretu očekivano bolja od Varaždina II ostvarena je glatka pobjeda, drugi susret u kojem se također očekivala pobjeda, otišao je na stranu Kaštela III, ključni je bio prvi set kad su naše kod vodstva od 23:20 načinile nekoliko uzastopnih grešaka izgubile prvi, a potom i drugi set.

Čakovec I je trenutno četvrti, a Čakovec II sedmi. Preostala je još jedna utakmica u turnirskom djelu natjecanja u kojem se Čakovec I sastaje sa Štrigovom, dok drugu ekipu očekuje ogled protiv Kaštela III. To je prilika našim ekipama da odigraju kvalitetno i taj dio natjecanja završe na zadovoljavajući način.

17. VARAŽDIN II – KAŠTEL III - 2:0 (25:19, 25:22)
18. ČAKOVEC II – TOPLICE - 0:2 (20:25, 23:25)
19. KAŠTEL II – ŠTRIGOVA - 2:0 (25:21, 25:20)
20. BAROK – ČAKOVEC II - 2:1 (16:25, 25:19, 25:12)
21. TOPLICE – KAŠTEL II - 0:2 (21:25, 16:25)
22. VARAŽDIN II – ČAKOVEC I - 0:2 (17:25, 23:25)
23. BAROK – ŠTRIGOVA - 2:0 (25:19, 25:20)
24. KAŠTEL III – ČAKOVEC I - 2:0 (25:23, 25:21)

REZULTATI II. TURNIRA EKIPA III. HOL, SJEVER, ŽENE održanog u Čakovcu, 14.01.2012.

9. Varaždin II – Štrigova - 0:2 (17:25, 18:25)
10. Čakovec I – Čakovec II – 2:0 (28:26, 25:15)
11. Kaštel III - Toplice – 0:2 (18:25, 12:25)
12. Barok – Kaštel II – 2:0 (25:13, 25:21)
13. Čakovec II – Varaždin II – 2:0 (25:16, 25:12)
14. Kaštel II – Čakovec I - 1:2 (25:19, 23:25, 15:25)
15. Štrigova - Toplice - 1:2 (21:25, 25:17, 17:25)
16. Barok – Kaštel III – 2:0 (25:10, 25:12)

Treci turnir održat će se 24.03.2012. u Varaždinu u dvorani I.Gimnazije s pocetkom u 9:30 sati.

U Čakovcu dana 14.01.2012 u dvorani II. OŠ Čakovec (Trg pape Ivana II 1, Čakovec Jug) bit će održan drugi turnir svih ekipa III. HOL, sjever za žene. Raspored je u sljedeči: