53. Kaštel II – Vinica - 3:0 (25:7,25:10,25:18)
54. Ivanec – Čakovec II - 1:3 (18:25,25:16,25:17,25:17)
55. Cestica – Čakovec I - 1:3 (18:25,25:14,20:25,18:25)
Rezultat odgodene utakmice 10. kola
50. Štrigova – Toplice - 3:2 (18:25,14:25,25:16,25:11,16:14)

Kaštel II: Vnuk, Beč, Fučec, Florjanić, Varga, Kamenić, Košak, Breban , Mađarić. Trener: Marko Obadić
Vodeći sastav lige lako je izašao na kraj s „fenjerašem“ iz Vinice. Razlika u kvaliteti bila je velika, sve je bilo riješeno za 50-setak minuta igre, a svoju su minutažu odlično iskoristile mlade Kamenić i Košak i opravdale povjerenje svog trenera.

KOP Čakovec: Baksa, A. Kraljić, Ciglar, Ivanuša, Petak, A. Novak, S. Novak, Apostolovski, I. Novak, Hajdinjak. Trener: Momir Prprović
Teže od očekivanog KOP-ovke su stigle do očekivanih bodova na gostovanju u Vinici. Prvi set Čakovčanke su dobile bez većih poteškoća i očekivala se laka pobjeda. U drugom su odigrale ispod svake kritike i domaće su zasluženo poravnale. U trećem gošće imaju 9:16, domaće pritišću pri 16:18, ali set ipak zasluženo dobivaju KOP-ovke. U trećem poravnato do 16:15 za domaće, a potom Čakovčanke serijom od 10:2 dobijaju ključni set i nove bodove.

KOP Čakovec II: Horvat, L. Kraljić, Remenar, Trstenjak, Sinanović, Marciuš, Benko, K. Novak, Zadravec, Poljaković, Elezović. Trener: Rajko Kolarek
Nakon domaćeg poraza s Vinicom još jedna blamaža Čakovčanki, ovog puta na gostovanju u Ivancu. A sve je tako dobro krenulo po gošće, jer prvi set dobile su solidnom igrom. Nakon toga igrale su samo domaće. Čakovčanke bez borbenosti i želje za uspjehom nisu ni mogle bolje proći. Sva tri naredna seta domaće osvajaju bez i malo muke, te na kraju zasluženo slave. Sramotno izdanje Čakovčanki!

Štrigova: Stanković, Pufek, Golenko, Posedi, Heric, Krumpić, Gložinić, Kovačić, Horvat, Vršić, Ranteš. Trener: Siniša Stanković
Derbi kola zasluženo je pripao domaćim odbojkašicama, mada su gošće bile bliže uspjehu. Odličnom igrom Topličanke su uvjerljivo dobile startna 2 seta. Domaće su, predvođene nezadrživom Anom Stanković, uzvratile istom mjerom u naredna 2 i sve se je rješavalo u neizvjesnosti 5. seta. Nakon puno neizvjesnosti i promjena rezultata smirenije su u konačnici bile domaće, dobile ključni set i zabilježile važnu pobjedu. Domaćima 2, gošćama 1 bod.