Juniosko prvenstvo na Jarunu

Juniorke KOP-a Čakoveca ovog su vikenda na državnom klupskom prvenstvu osvojile peto mjesto, temperature iznad trideset stupnjeva i vruči jarunski pijesak nije omeo igračice da prikažu lijepu i kvalitetnu odbojku na pijesku. Naše su bile u grupi sa KOP Zagrebom, KOP Mladosti iz Zagreba i KOP Retfalom iz Osijeka. Nikad do sad se nisu vodile izjednačenije i neizvjesnije borbe za medalje, u prvom nastupu naše igraju protiv KOP Maladosti iz Zagreba, Ema Frančić i Saša Leskovar protiv Đolonge i Imkret, Ema i Saša igraju dobro no protivnice dobivaju oba seta zasluženo, na drugom terenu Iva Bulović i Mirjam Varga nakon lošijeg početka i gubitka prvog seta pojačavaju svoju igru u svim segmentima i dobivaju susret sa 2:1, pa je ukupan rezultat 1:1 i osvojen prvi bod, u drugom susretu protivnik je KOP Zagreb, događa se repriza prvog susreta, osvojen je i drugi bod, našim igračicama se nema što prigovoriti, igraju na temperaturi preko 30 stupnjeva, borbeno i požrtvovno, bore se za svaki poen. Osječka Retfala je protivnik u posljednjoj utakmici grupe, Iva i Mirjam bez problema dobivaju 2:0, dok su Ema i Saša pobjedu izborile u trečem setu. Tako su potpuno izjednačene ekipe Zagreba, Mladosti i Čakovca, međusobno su ogledi završili rezultatom 1:1, dok su sve savladale osječanke sa 2:0, pa su prve tri ekipe osvojile po četiri boda, plasman određuje set količnik i poen količnik, prvo mjesto je osvojia ekipa Zagreba, druga je Mladost,a naše su treče zahvaljujuči lošijem set količniku. Tako su igračica KOP Čakovca, (sve kadetkinje) ostale bez polufinala, koliko su ekipe bile izjednačene govori i podatak što su u borbi za medalje svi rezultati bili 1:1 pa je plasman odlučivao poen količnik, svakako dobro za odbojku.